Zwycięstwo nad Rawią

Wczoraj w ramach 25 kolejki IV LIGI WIELKOPOLSKIEJ (grupa południowa), na własnym boisku mierzyliśmy się z zespołem KP Rawia Rawicz. Mecz zapowiadał się ciekawie ze względu na to, że Rawia traciła do nas tylko 1 punkt. Na początku meczu to Odolanovia prowadziła grę, za to Rawia szukała szans w kontrach. W 13 minucie po dośrodkowaniu Jakuba Józefiaka błąd popełnił obrońca Rawii i wpakował piłkę do własnej bramki. MLKS poszedł za ciosem i w 28 minucie po dobrym dośrodkowaniu Bartosza Zmyślonego z rzutu rożnego ładnym strzałem głową popisał się Patryk Perz, tym samym zdobył pierwszą bramkę w bieżącym sezonie. W drugiej połowie Rawiczanie nie mieli nic do stracenia i zaatakowali nasz zespół, MLKS natomiast wyporwadzał kontrataki. W 60 minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym najlepiej odnalazł się Szymon Zaborowski, tym samym Rawia złapała kontakt i było już 2-1. Do końca meczu zespół Rawii szukał okazji na wyrównanie lecz dobrze wyglądający tego dnia blok obronny Odolanovii nie dał się sforsować. W końcówce niezłe okazję mieli Jakub Bąk oraz Jakub Józefiak lecz zabrakło odrobiny szczęścia. Goście mecz kończyli w "10". Naszym zawodnikom nie można było odmówić woli walki dzięki, której zdobyliśmy cenne 3 punkty.

Odolanovia Odolanów 2-1 KP Rawia Rawicz

Wyjściowa 11: Krystian Anioł, Patryk Perz, Michał Pawlak, Paweł Switała, Kacper Hoffgunst, Bartosz Zmyślony (70' Tomasz Mierzyński), Jakub Józefiak, Hubert Żurawka (80' Mateusz Ciupka), Piotr Skrzypczak (65' Jakub Bąk), Sebastian Schneider, Paweł Zadka (85' Kamil Gołdyn)

Rezerwowi: Allan Filipiak, Marek Kamiński, Mateusz Sobczak

Pauza za kartki: Daniel Bąk